Globalne możliwości kariery w Ørsted

Nieustannie poszukujemy utalentowanych i ambitnych osób. Wspólnie możemy tworzyć świat zasilany wyłącznie zieloną energią.

Otwarte stanowiska

Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć konkretne stanowiska i lokalizacje. Dołączając do nas pomagasz tworzyć świat zasilany wyłącznie zieloną energią.

IT/Digital poland

Digital i IT

Poszukujemy największych talentów w obszarze Digital, którzy pomogą nam wdrażać nowatorskie technologie i globalne rozwiązania dla całej branży. Dowiedz się, jakie możliwości dla ekspertów IT oferuje branża energii odnawialnej.

Chcesz pracować w Finansach i Controllingu?

Zapoznaj się z możliwościami rozwoju dla ekspertów ds. finansów i dołącz do dynamicznie rozwijającego się biznesu energii odnawialnej.

Dołącz do Ørsted Polska

Każdego dnia dążymy do bycia wspaniałym miejscem pracy. Dowiedz się więcej o konkurencyjnych benefitach, przyjaznej kulturze pracy i nowoczesnym biurze Ørsted w Polsce.

Twój rozwój

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, ponieważ to właśnie ludzie są dla nas najważniejszym katalizatorem wzrostu. Przekonaj się, jak wiele różnych kierunków rozwoju kariery zawodowej ma do zaoferowania Ørsted.