Pracownik Ørsted ubrany w białą bluzkę i różową marynarkę uśmiechający się do swojego kolegi.

Dołącz do Ørsted jako specjalista technik informatycznych i cyfrowych

Dlaczego specjaliści technik informatycznych lubią pracować w Ørsted


W Ørsted szukamy wybitnych talentów do działu technik informatycznych i cyfrowych. Jak więc pracuje się dla najbardziej zrównoważonej firmie energetycznej na świecie w naszym warszawskim centrum cyfrowym?

Od specjalistów IT po Scrum Masterów i programistów, zatrudniamy doświadczonych specjalistów technik informatycznych i cyfrowych, aby pomóc utrzymać najbardziej ekologiczną firmę energetyczną w Europie w czołówce sektora odnawialnych źródeł energii w Polsce.


Czego możesz się spodziewać

Pracując w naszym cyfrowym centrum w Warszawie odegrasz ważną rolę w ekologicznej transformacji Europy, będziesz korzystać z nowych technologii i mieć dużo przestrzeni na przedstawianie własnych pomysłów, podczas gdy firma stawiać będzie czoło wyzwaniom rzucanym przez branżę energetyczną. Dzięki pracy w Ørsted będziesz mieć okazję pracować i rozwijać się zawodowo, będąc jednocześnie częścią czegoś większego.

  • Praca nad trudnymi zadaniami wraz z innymi ekspertami cyfrowymi
  • Wspólne środowisko pracy oparte na zaufaniu, szacunku i otwartości
  • Ciągły rozwój zawodowy i osobisty
  • Menedżer, który wspiera twój rozwój
  • Skandynawska kultura pracy wspierająca równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym oraz promująca elastyczność
  • Dogodnie położone biuro w samym centrum
  • Bądź częścią zielonej transformacji

Poznaj naszych kolegów z działu technik informatycznych i cyfrowych w Warszawie

Poznaj naszych kolegów, którzy pracują nad wszystkim, począwszy od infrastruktury i procesów IT, po nowe technologie. Wszystkie one pomagają wzmocnić cyfrowe centrum Ørsted w Warszawie i wspierać biznes.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w dziedzinie technik informatycznych i cyfrowych w Ørsted?

Czytaj więcej

 

Witamy w Warszawie, w naszym centrum IT


Nasze polskie biuro działa od 1990 r. Od tego czasu zespół powiększył się o ponad 250 osób, a biuro służy obecnie jako nasze centrum doskonalenia działu IT.

Z naszego nowego biura w charakterystycznym kompleksie Varso w centrum Warszawy możesz rozwijać swoją karierę dzięki zespołowi ekspertów o międzynarodowym nastawieniu. A nasza otwarta, wspierająca i integracyjna kultura pracy sprawi, że poczujesz się tu mile widziany od pierwszego dnia.

Współtworzymy świat zasilany wyłącznie odnawialnymi źródłami energii


Dołączając do Ørsted, dołączysz do wiodącej na świecie firmy zajmującej się morską energią wiatrową.

Pierwszą na świecie morską farmę wiatrową zbudowaliśmy w 1991 roku w Danii. Od tego czasu rozwijamy, konstruujemy, eksploatujemy i posiadamy morskie farmy wiatrowe w Europie, Azji, a od niedawna też w USA.

Oprócz morskiej energetyki wiatrowej mamy również rosnące portfolio lądowych farm wiatrowych, farm słonecznych i magazynów energii obejmujących trzy stany.

Jesteśmy pionierami nowych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej, takich jak ekologiczny wodór, w różnych lokalizacjach na całym świecie i jesteśmy dumni, że od 2019 roku jesteśmy najbardziej zrównoważoną firmą energetyczną na świecie.

Współtwórzmy świat zasilany wyłącznie odnawialnymi źródłami energii. Dzięki karierze w dziale technik informatycznych i cyfrowych możesz pomóc nam to urzeczywistnić.

Widok z lotu ptaka na morską farmę wiatrową Ørsted.
Rzut oka na firmę Ørsted

Dowiedz się więcej o firmie Ørsted – najbardziej zrównoważonym przedsiębiorstwie energetycznym na świecie

Transformacja sposobu uzyskiwania energii przez ludzi na całym świecie, to największa rzecz, jaką możemy zrobić, aby walczyć ze zmianami klimatycznymi