Nasza kultura pracy

Podejmowanie rzeczywistych działań przeciwko zmianie klimatu

Każdego dnia 6000 naszych pracowników dokłada wszelkich starań, aby zaspokajać potrzeby energetyczne naszych klientów, partnerów biznesowych i społeczności, których jesteśmy częścią. Robimy to rozwijając, budując i obsługując najnowocześniejszą infrastrukturę przeznaczoną do produkcji energii ze źródeł odnawialnych i stojąc na czele globalnej transformacji energetycznej.

Zjednoczeni przeciwko zmianie klimatu


Spektakularna transformacja firmy Ørsted prowadziła od jednej z najbardziej intensywnych pod względem wykorzystania węgla i ropy firm w Europie, do jednej z najbardziej ekologicznych. W globalnym rankingu Corporate Knights 2024 zostaliśmy uznani za najbardziej zrównoważonego producenta energii na świecie. Nasza przemiana inspirowana jest naszą misją stanięcia na czele walki ze zmianą klimatu i przewodzenia globalnej, niskoemisyjnej transformacji energetycznej. W tym celu przekształciliśmy nasz model biznesowy, tak aby odnosił sukcesy w świecie opartym wyłącznie o odnawialne źródła energii.

Kształtowanie odnawialnych technologii jutra


Aby być liderem transformacji energetycznej, znacząco inwestujemy w innowacje i umożliwiamy naszym pracownikom kształtowanie technologii jutra. Dbamy o oparte na współpracy, dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy oraz zachęcamy do uczenia się przez całe życie oraz do ciągłego rozwoju, tak aby nasi pracownicy mogli w pełni wykorzystywać swój potencjał. 

Długotrwała satysfakcja z pracy i dobre samopoczucie


Nasi pełni pasji i wysoko wykwalifikowani pracownicy są podstawą naszych przeszłych i przyszłych sukcesów. Mocno wierzymy, że ludzie, którzy rozwijają się w pracy, są szczęśliwsi, zdrowsi i mają wyższy poziom energii zarówno w pracy, jak i poza nią. Dlatego w Ørsted jesteśmy mocno zaangażowani w bycie pracodawcą, który wspiera zrównoważone życie zawodowe, który nie tylko zachęca do wysokich wyników, ale zapewnia cel, długotrwałą satysfakcję z pracy oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Zatrudniamy osoby, które mają talent, determinację i innowacyjne podejście, czego bardzo potrzebujemy, aby zrealizować naszą misję i osiągnąć nasz cel jakim jest– świat zasilany wyłącznie odnawialnymi źródłami energii.

Poznaj kilkoro z nich.

/

Zobacz nasze aktualne oferty pracy